Produkt archiwalny

Płyta gazowa AMICA PGC 6511

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Płyta gazowa AMICA PGC 6511

 

Amica PGC 6511 to samodzielna płyta wykonana z trwałego szkła ceramicznego. Do dyspozycji użytkownika przeznaczone są dwa pola grzejne HiLight (nagrzewają się do maksymalnej temperatury w kilka sekund) i dwa palniki (wyposażone w zapalarkę gazu w pokrętłach i zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, dzięki któremu nie trzeba już martwić się ulatniającym gazem). Nawet gdy wskutek przeciągu czy zalania palnika płomień zgaśnie, zabezpieczenie to automatycznie odetnie dopływ gazu.

 

Główne cechy:

 

Rodzaj płyty: gazowa na szkle
Palniki gazowe na szybie ceramicznej łączą zalety gotowania na gazie z wysoką estetyką powierzchni szklanej. Łatwość czyszczenia płyty znacząco poprawia komfort użytkowania.
   
Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
Kuchnie gazowe, gazowo - elektryczne i płyty gazowe Amica posiadają elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie zapali się.
   
Zabezpieczenie przeciwwypływowe palników
Gdy płomień zgaśnie wskutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo jego ulatniania się.
   
13,0 cm palnik WOK (3,5 kW) z potrójnym płomieniem
Palnik o dużej mocy i potrójnym płomieniu, doskonały do gotowania w dużych garnkach i naczyniach typu wok.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj płyty: Gazowa
Wymiary (SxG) [cm]: 60 x 52
Wykonanie płyty grzewczej: Szkło
Kolor płyty grzewczej: Czarny
Sterowanie płyty grzewczej: Mechaniczne
Liczba pól grzewczych: 4
Funkcje: Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu

Opinie

2 opinie 2 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Łatwość czyszczenia
5 /5
Prostota obsługi
5 /5
Szybkość podgrzewania
5 /5
Odporność na zarysowania
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Klient 3 lipca 2016
Rewelacyjny produkt Amica!!!
Nowoczesna, funkcjonalna płyta gazowa, założona niedawno sprawdza się fantastycznie. Gotowanie z Amicą to czysta przyjemność przy codziennym używaniu. Gorąco polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
Przemysław 8 maja 2016
POLECAM!!!
Super design, bardzo dobre parametry za przystępna cenę. Polecam
Czy ta opinia była pomocna?