Poznaj nowoczesne urządzenie, jakim jest spawarka inwertorowa marki DEDRA. Jest to wysokowydajne urządzenie, które służy do spawania. Spawarka posiada układ zapobiegający przywieraniu elektrody oraz układ zwiększający natężenie prądu podczas zajarzenia łuku elektrycznego. Dodatkowo przystosowana jest do zasilania z zespołu prądotwórczego.
Kupując spawarkę inwertorową DEDRA DESTi203P w zestawie otrzymujesz urządzenie, maskę ochronną, szczotkę z młoteczkiem, tuleję zaciskową, zaślepkę tylną krótką, zaślepkę tylną długą, 3 dysze ceramiczne, 3 elektrody, przewód prądowy z naciskiem masy, przewód spawalniczy MMA, przewód spawalniczy TIG, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.
Rodzaj produktu: | Spawarka |
---|---|
Typ spawania: | MMA, TIG |
Minimalny prąd spawania [A]: | 10 |
Maksymalny prąd spawania [A]: | 200 |
Maksymalna średnica elektrody [mm]: | 4 |
Prąd spawania [A]: | 20 - 200 |
Wyposażenie: | 3 dysze ceramiczne, 3 elektrody, Maska ochronna, Przewód prądowy z zaciskiem masy, Przewód spawalniczy MMA, Przewód spawalniczy TIG, Szczotka z młoteczkiem, Tuleja zaciskowa, Zaślepka tylna długa, Zaślepka tylna krótka |
Waga [kg]: | 9 |
Typ: | Inwertorowa |
Zasilanie: | Sieciowe |
Moc [kVA]: | 10 |
Funkcje dodatkowe: | Anti Stick, Hot Start |
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.