Forma: | Tabletka musująca |
---|---|
Typ kolagenu: | Morski |
Hydrolizat kolagenu: | 1000 mg |
Smak: | Truskawkowo-rabarbarowy |
Wielkość porcji: | 2 tabletki |
Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
Kolagen Beauty to suplement diety w formie tabletek musujących, którego najważniejszym składnikiem jest kolagen morski. Jego wyjątkowe właściwości sprzyjają poprawie jędrności i elastyczności skóry, a dodatek witaminy C sprzyja odbudowie struktur kolagenowych w ciele. Dzięki bardzo starannie dopracowanym walorom smakowym, suplementacja jest niezwykle przyjemna.
Działanie składników Kolagen Beauty w tabletkach musujących:
kolagen morski to znany składnik najlepszych preparatów dla urody, który dzięki hydrolizowanej formie dostarcza łatwo przyswajalnych składników do odbudowy jędrności i elastyczności skóry.
kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem organizmu, który ma właściwości wiązania wody. Dzięki suplementacji kwasem hialuronowym można uzyskać poprawę napięcia, sprężystości i giętkości skóry.
witamina C - oprócz silnych właściwości antyoksydacyjnych, które chronią skórę przed negatywnym działaniem wolnych rodników, kwas l-askorbinowy sprzyja odbudowie kolagenu w skórze,
ekstrakt z owoców dzikiej róży - to naturalne źródło witaminy C i karotenoidów, których suplementacja może korzystnie wpłynąć na wyrównanie kolorytu skóry.
Zastosowanie suplementu Kolagen Beauty:
Kolagen Beauty w kapsułkach musujących to produkt opracowany z myślą o wsparciu dla pięknej skóry i ochrony przed oznakami starzenia.
Jak stosować Kolagen Beauty:
do 2 tabletek dziennie, rozpuszczonych w szklance (200 ml) wody.
Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.
UWAGA! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed spożyciem zapoznaj się z etykietą z tyłu opakowania.
Forma: | Tabletka musująca |
---|---|
Typ kolagenu: | Morski |
Smak: | Truskawkowo-rabarbarowy |
Liczba kapsułek: | 20 |
Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
Wielkość porcji: | 2 tabletki |
Hydrolizat kolagenu: | 1000 mg |
Witamina C: | 80 mg |
Pozostałe składniki: | Aromat, Hialuronian sodu, Koncentrat buraka czerwonego, Regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu), Substancja słodząca (sukraloza), Substancje wiążące (sorbitole, glikol polietylenowy), Ekstrakt z dzikiej róży 100 mg |
Nazwa: | REGIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | ul. Walerego Sławka 3A |
Kod pocztowy: | 30-633 |
Miasto: | Krakow |
Adres elektroniczny: | biuro@regis.com.pl |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.