Zachwyć się innowacyjnymi technologiami zamkniętymi w stylowej obudowie głośnika HARMAN KARDON Citation One. Przetworniki o mocy 40W RMS generują dźwięk o legendarnej jakości, a opleciona wyrafinowaną wełną mieszaną wykonaną przez firmę Kvadrat obudowa jest odporna na zabrudzenia i płomień.
Firma HARMAN KARDON posiada ponad 65 lat doświadczenia w dostarczaniu luksusowych wrażeń dźwiękowych, które pozwalają słuchaczom poczuć muzykę i zanurzyć się w ich pięknie. Przetwornik wysokotonowy odpowiada emituje czyste i dynamiczne brzmienie, a głośnik niskotonowy zachwyca głębią basu i wyrazistością.
Wbudowany mikrofon w głośniku HARMAN KARDON Citation pozwala na głosowe zarządzanie odtwarzanymi utworami i zmianą poziomu głośności. Dodatkowo można skorzystać z Asystenta Głosowego, który pozwala na wyszukiwanie informacji w internecie lub zarządzanie inteligentnym domem za pomocą głosu.
By uzyskać spektakularny dźwięk stereo możesz połączyć ze sobą dwa głośniki HARMAN KARDON Citation, a dzięki dedykowanej i bezpłatnej aplikacji Google Home na systemy iOS i Android możesz bardzo szybko skonfigurować i zarządzać urządzeniem za pomocą telefonu.
Funkcja Multiroom pozwala na połączenie ze sobą głośników, które znajdują się w różnych pokojach. Dzięki temu w każdym pomieszczeniu może lecieć ta sama muzyka dokładnie w tym samym momencie.
Moc [W]: | 40 |
---|---|
Odporność na zachlapanie: | Nie |
Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
Zasilanie: | Sieciowe |
Złącza: | Brak |
Wyposażenie: | Kabel do ładowania |
Kolor: | Czarny |
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.