44 99 zł
Suplement diety MULTIVITAMIN COMPLEX to preparat witaminowy wzbogacony w naturalny prebiotyk. Zawarte w nim witaminy wpierają organizm podczas zwiększonego zapotrzebowania na te składniki, szczególnie w okresie jesienno-wiosennym, rekonwalescencji, wysiłku fizycznego i intensywnej pracy umysłowej. MULTIVITAMIN COMPLEX to kompleksowe wsparcie dla organizmu zawarte w jednej tabletce, uzupełniającej aż 100% dziennego zapotrzebowania na 12 witamin.
UWAGA! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed spożyciem zapoznaj się z etykietą z tyłu opakowania.
Rodzaj: | Kompleks witamin |
---|---|
Forma: | Tabletka |
Liczba kapsułek: | 60 |
Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
Wielkość porcji: | 1 tabletka |
Witamina C: | 80 mg |
Niacyna: | — |
Kwas alfa-liponowy: | — |
Ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego: | — |
Magnez: | — |
Witamina B6: | 1.4 mg |
Chrom: | — |
Biotyna: | 50 µg |
Cynk: | — |
Jod: | — |
Kwas DHA: | — |
Kwas EPA: | — |
Kwas foliowy: | — |
Kwas pantotenowy: | — |
Mangan: | — |
Miedź: | — |
Molibden: | — |
Olej rybi: | — |
Selen: | — |
Tiamina: | — |
Wapń: | — |
Witamina A: | 800 µg |
Witamina B12: | 2.5 µg |
Witamina B2: | 1.4 mg |
Witamina D: | — |
Witamina E: | 12 mg |
Witamina K: | — |
Żelazo: | — |
Pozostałe składniki: | Maltodekstryna, Amid kwasu nikotynowego, Cholekalcyferol (witamina D3), D-pantotenian wapnia, Inulina, Inulina z cykorii, Kwas pteroilomonoglutaminowy, Monoazotan tiaminy, Regulator kwasowości (kwas cytrynowy), Sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), Substancja słodząca (sukraloza), Aromaty |
Nazwa: | INTENSON EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | Całowanie 94G |
Kod pocztowy: | 05-480 |
Miasto: | Karczew |
Adres elektroniczny: | hurt@intenson.pl |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.